O nas

Z miłości do psów, z pasji do DO KHYI …

Nasza przygoda z DO KHYI rozpoczęła się w 2014 roku. Jako pierwszy do naszego domu trafił BONO, gdy szukaliśmy wspaniałego stróża i wiernego przyjaciela. Nasze pierwsze wspólne miesiące nie należały do najłatwiejszych, uczyliśmy się siebie nawzajem. Mastify tybetańskie są bardzo wymagającą rasą, potrzebującą odpowiedzialnego i stanowczego właściciela. Za okazane serce potrafią się jednak wspaniale odwdzięczać, miłością i oddaniem.

Przyprowadzając BONA do naszego domu absolutnie nie myśleliśmy o rozpoczęciu przygód z wystawami, dopiero za namową życzliwych nam ludzi postanowiliśmy w końcu pokazać go światu – BONO po raz pierwszy zadebiutował na ringu w wieku 22 miesięcy. Dziś ma na swoim koncie liczne sukcesy na ringach krajowych i międzynarodowych, i nadal zdobywa uwielbienie coraz to nowych sędziów, w których opinii jest po prostu DOSKONAŁY.

Niespełna 7 miesięcy później, zafascynowani światem DO KHYI przyjęliśmy do naszej rodziny kolejnego przedstawiciela tej wspaniałej rasy. Hania od pierwszych chwil zawładnęła sercem wszystkich domowników.

Dziś ta mała kruszyna wyglądem przypomina bardziej przepiękną lwicę niż puszystego pluszaka, jakim była, gdy pojawiła się u nas po raz pierwszy.
Razem tworzą najwspanialszy duet pod Słońcem 🙂

Nasza hodowla znajduje się w miejscowości Józefka, niewielkiej mieścinie pod Poddębicami – stąd nazwa PODDĘBÓWKA .

Okolica ta słynie z przepięknych, rozległych lasów, które stanowią wspaniałe miejsce do codziennych spacerów naszych psiaków. Zapraszamy do kontaktu!
Nasze psiaki chętnie się z Państwem poznają i skradną również Wasze serca.

Jesteśmy domową hodowlą, psy są naszą największą pasją i miłością, a nie nudnym obowiązkiem. Starannie dobieramy linie hodowlane, aby uzyskać piękne, pełne wdzięku psy o nienagannym zdrowiu i wspaniałym charakterze.
Nasze szczenięta są naszą dumą. Szukamy dla nich tylko najlepszych domów i ludzi o wielkim sercu! <3